Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині провели Всеукраїнські змагання «СІЧ – сила і честь»
27 вересня 2017, 11:04 Друк

DSC 0500В урочищі Холодний Яр 21-24 вересня відбулись Всеукраїнські змагання, спрямовані на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «Теренова гра “СІЧ – сила і честь». На захід з’їхалось 200 молодих людей з різних куточків України. Зокрема, були представники Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Донецької, Луганської, Одеської областей та м.Київ.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Впродовж 4 днів 2 команди: «Сотня ім. Гонти» та «Чорне Сонце» змагались за перемогу. Суть гри полягала в боротьбі за прапор. Загалом відбулось 5 боїв за прапор, в яких по черзі перемагала кожна з сотень. Проте по завершенню змагань перемогу здобула «Сотня ім.Гонти», бійці якої змогли отримати та зберегти до кінця в себе прапори обох команд. Окрім того, додаткову цікавинку в гру вносила так звана «третя сила», учасники якої змогли викрасти прапори обох сотень та зорганізували 2 бої за стяги команд.

Також впродовж заходу учасники мали змогу прослухати гутірки про історію Холодного Яру та важливість доручення до громадської діяльності для розбудови країни.

– Нам важко зрозуміти ті емоції та відчуття людей, що боролись та досі відстоюють незалежність нашої держави. Але ми повинні бути готові стати на захист та продовжити справу попередників. Боротьба триває і саме, відвідуючи такі заходи, ми починаємо краще розуміти всю важливість та відповідальність, що постає перед нами, – прокоментував учасник змагань Сашко з Луцька.

Організатором Всеукраїнських змагань, спрямованих на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова гра “СІЧ – сила і честь» є Міністерство молоді та спорту України, Черкаське управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині провели Всеукраїнські змагання «СІЧ – сила і честь»