Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині зростають надходження до місцевих бюджетів
27 вересня 2017, 08:06 Друк

384738930-e1506505077918Місцеві бюджети Черкащини за 8 місяців цього року поповнилися на майже 4 мільярди гривень доходів. Це на 40 % більше, ніж торік за аналогічний період. Про це повідомила директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

За цей період бюджети області отримали майже 1,9 млрд грн грн податку на доходи фізичних осіб. Це у 1,5 рази більше минулорічних надходжень, відзначає посадовиця.

– Це – суттєвий результат, проте це ще не межа, – коментує Наталія Миколаївна. – За ним ми вже зараз у десятці кращих в Україні. Водночас ще одним із засобів наповнення місцевих кошторисів є підняття розміру орендної плати за використання земельних часток (паїв). Це дає подвійний результат: окрім збільшення надходжень до бюджету, покращується й добробут жителів області. Відзначу, нині, станом на початок вересня, середній розмір плати за оренду паїв в області становить 6,2 % грошової оцінки землі. Переглянули свої орендні ставки у 18 районах та 5 ОТГ області. Найвищі вони у Золотоніському районі – 8,9 %, Мокрокалигірській ОТГ – 8,1 %, Білозірській ОТГ – 7,5 %, Набутівській ОТГ – 7,4 %. Найнижчі ж ставки досі лишаються на Смілянщині, де розмір орендної плати не переглядався.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині зростають надходження до місцевих бюджетів