Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринській райдержадміністрації з’явилась вакансія
05 жовтня 2017, 07:40 Друк

vak-300x209Днями на сайті Чигиринської РДА з’явилось оголошення про вакансію. У секторі з питань управління персоналом шукають завідувача юридичного сектору апарату Чигиринської районної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта - ступінь вищої освіти відповідного спрямування – магістр (у разі коли особа здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ХV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вищу освіту", така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра);

2. Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;

3. Володіння державною мовою - Вільне володіння державною мовою 

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається сектором з питань управління персоналом.

Термін прийняття документів – до 17 год. 15 хв. 17 жовтня 2017 року

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача юридичного сектору апарату Чигиринської районної державної адміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринській райдержадміністрації з’явилась вакансія