Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відкрили виставку чорно-білих світлин
05 жовтня 2017, 09:06 Друк

4c5025fc27e21ebeebad07703ddb77e0 L-500x37428 вересня 2017 року в музеї Богдана Хмельницького відбулося відкриття тимчасової фотовиставки, назву якої склали слова вірша Ліни Костенко «Ох, не повчайте молодих! Нехай побудуть молодими», пише «Провсе».

Фотовиставка, на якій представлено молоді обличчя Чигиринщини, діє в рамках проекту «Чигиринські родоводи». На світлинах задокументована історія краю із початку ХХ ст. до 80-х років ХХ ст. Це політичні події і буденне життя, відпочинок, навчання і захист Батьківщини. Головними героями світлин є молоді люди, серйозні і зосереджені, веселі та безтурботні, напружені та сполохані.

Зміст виставки розкритий через чорно-білі світлини, які передають дух часу та розраховують на активне спілкування з відвідувачами. На знімках можна віднайти свої рідних чи знайомих, та визначити світлини, які найбільш вразили і запам’яталися.
На жаль, зазначають у заповіднику, не відомі історії всіх персонажів. Та завдяки дослідницькій роботі працівників НІКЗ «Чигирин» та краєзнавців, є можливість відтворити власну історію, історію Чигиринського родоводу.

Виставка діятиме протягом місяця.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відкрили виставку чорно-білих світлин