Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Холодному Яру на Покрову відкриють копію каземату Петра Калнишевського
09 жовтня 2017, 09:11 Друк

182x222-images-news-092017-f2cf545d04c60b423b52e41c45d94fc1Копію соловецького каземату останнього кошового отамана Запорозької Січі, православного святого Петра Калнишевського відкриють і освятять 14 жовтня, на свято Покрови Богородиці, на хуторі Буда в Холодному Яру, пише «Прочерк».

Каземат святого праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) відтворено в Буді поблизу церкви, побудованої в його ім’я.

Останній запорозький кошовий отаман жив у трьох століттях: народився наприкінці XVII, а помер на початку ХІХ. З 112 років життя чверть століття провів у тісному казематі Соловецького монастиря, куди був засланий російським царатом.

Як зазначає директор музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутор» Леся Островська, об 11.00 в храмі Петра Багатостраждального відбудеться спільна молитва за Україну, її військо і народ, о 12.30 відбудеться посвята в козаки, берегині і джури, о 13.45 розпочнеться козацько-патріотична програма за участю Андрія Миколайчука, Руслани Лоцман, козацьких гуртів. Відбудуться також різноманітні майстер-класи.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Холодному Яру на Покрову відкриють копію каземату Петра Калнишевського