Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У районі шукають нового директора бібліотечної системи
12 жовтня 2017, 09:17 Друк

1493373059 99999999999999999999Днями на сайті Чигиринської райдержадміністрації з’явилось повідомлення про нову вакансію. Тепер у відділі кадрів шукають директора районної централізованої бібліотечної системи.

Директором Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки. 

Відповідно до статті 211 Закону України «Про культуру» керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї органу управління.

Початок прийому документів – 12 жовтня 2017 року. Їх прийом здійснюється протягом місяця та закінчується 12 листопада 2017 року.

Початок формування персонального складу конкурсної комісії - 12.10.2017.

Останній термін надання заявок від трудового колективу та громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування - 26.10.2017.

Дата он-лайн жеребкування претендентів на участь у роботі конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування 30.10.2017 (орієнтовно).

Місце проведення жеребкування – приміщення Чигиринської районної ради, вул. Б.Хмельницького, 26.

Оприлюднення поданих кандидатами документів на офіційному сайті до 13.11.2017.

Подання пропозицій та зауважень щодо кандидатур на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20.11.2017.

Дата першого засідання конкурсної комісії – 22.11.2017.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»;
- автобіографія, яка містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність; посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документа, який посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (м.Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26) та електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) органу управління у встановлений строк.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претендентів повідомляють за вказаними контактними номерами телефону та на адресу електронної пошти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У районі шукають нового директора бібліотечної системи