Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині посвятили в козачата майже дві сотні учнів
13 жовтня 2017, 09:32 Друк

SAM 9972Учні загальноосвітніх  шкіл з різних районів області склали присягу  на вірність Українському  козацтву та єдиній суверенній Україні. Це відбулось в Навчальному Центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

Церемонію посвяти здійснив  єпископ Черкаський і Чигиринський митрополит Іоан. Попередньо кіборг Андрій Шараскін з позивним «Богема», котрий прибув до Черкас, виголосив слова присяги. Їх вправно повторювали, стоячи в строю, 180 хлопців та дівчат.

– Символічно, що посвята в козачата відбулась саме в Навчальному центрі, – наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, – напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України. Це має стати гарною традицією, адже наше завдання з самого малечку виховувати справжніх патріотів своєї Батьківщини, які будуть її надійною опорою та допоможуть нашій державі стати учасником європейських цивілізаційних процесів.

Зауважимо, перший козацький клас із 28 учнів було відкрито на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради у вересні 2014 року. Наразі в області вже функціонує 54 таких класи, у яких навчається 1 043 учні. Таку практику впроваджено на Черкащині за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Козачата навчаються та виховуються за програмами виховної роботи, спрямованими на формування кращих рис громадянина-патріота своєї держави у дусі традицій козацької педагогіки та виховання. Вони відвідують гуртки, факультативні курси та курси  на вибір за відповідними програмами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині посвятили в козачата майже дві сотні учнів