Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області обговорили особливості впровадження пенсійної реформи
13 жовтня 2017, 11:35 Друк

IMG 7801-e1507887671438Керівники, спеціалісти з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій органів Пенсійного фонду України в Черкаській області об говорили перспективи реформування пенсійної системи України. Навчання відбулися у рамках короткострокового тематичного семінару, що відбувся в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, повідомляють в установі.

Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» набрав чинності 11 жовтня 2017 року. Як наголосила начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник на тому, що всі управління Пенсійного фонду області організаційно, технологічно та фінансово готові до перерахунку пенсій і до 25 жовтня всі пенсіонери області отримають перераховані пенсії.

Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області Анна Вовкогон в рамках семінару обговорила пріоритетні завдання структурних підрозділів пенсійного забезпечення територіальних органів Пенсійного фонду України щодо впровадження нового законодавства про пенсійне забезпечення.

Фахівці головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області провели практичні заняття, під час яких відпрацювали практичні навички щодо призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною; пенсійного забезпечення осіб, які брали участь в АТО та членів їх сімей; визначення права на пенсію на пільгових умовах та за вислугу років; встановлення надбавок, доплат, підвищень, додаткової пенсії, виплат внутрішньо переміщеним особам та ін.

Програма семінару передбачала експрес-опитування та вихідне комплексне тестування, за результатами якого всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Зважаючи на актуальність питання проведення пенсійної реформи, підвищення професійної компетентності з питань пенсійного забезпечення громадян є реальним і першочерговим кроком в напрямку реалізації окреслених векторів по вдосконаленню системи пенсійного забезпечення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області обговорили особливості впровадження пенсійної реформи