Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

"Чигиринські теплові мережі" заборгували більше 8 млн за газ
24 жовтня 2017, 09:47 Друк

00010416Загальна сума заборгованості підприємств теплоенергетики області за спожитий природний газ складає 276,0 млн. грн., у тому числі борг 2017 року – 32,0 млн грн.  Про це вчора під час координаційної наради в ОДА повідомив заступник начальника управління ЖКГ Андрій Липкань, пише «Інфоміст».

Рівень розрахунків за газ, спожитий у 2017 році – 90%. Черкаська область за рейтингом НАК "Нафтогаз України" посідає З місце серед найвищого рівня розрахунків по Україні. Перше місце – Закарпатська область, що не споживає газ, друге – Чернівецька.

– Працюємо у цьому напрямку та намагаємось тримати достатній рівень розрахунку, – говорить Ліпкань. – Головними проблемними питаннями  нашої області є тепломережі міст Сміла, Умань та Чигирин.

ТОВ "СмілаЕнергоінвест" перед НАК «Нафтогаз України» має борг у розмірі 105,5 мільйонів гривень, перед ПАТ «Черкасигаз» – 72,5 млн.

КП "Уманьтеплокомуненерго" має 93,7 млн боргу перед НАК «Нафтогаз України» та 48,5 млн – перед ПАТ «Уманьгаз».

ГП "Чигиринські теплові мережі" загалом заборгувало 8,1 мільйона гривень. Орган місцевого самоврядування відмовився від централізованого опалення та активно переводить бюджетну сферу на альтернативне опалення, а населення – на індивідуальне.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин "Чигиринські теплові мережі" заборгували більше 8 млн за газ