Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська область на 80% опалюється
25 жовтня 2017, 10:04 Друк

96961Через похолодання ще 9 жовтня в області розпочався опалювальний сезон. Як зазвичай, спершу тепло подали на об’єкти соціальної сфери. Цьогоріч більшість закладів вчасно все відпрацювали з «Черкасигазом». На ранок цього понеділка 80% житлових будинків уже з теплом, а також 70% шкіл, 90% садочків, 93% закладів охорони здоров’я. Під’єднання триває, пише «Дзвін».

Загалом усі котельні по області технічно готові до роботи. Однак у Смілі та Умані вони досі не запрацювали. У Чигирині абонентів саме переводять на індивідуальне й електричне опалення. Опалювальний сезон минає проблемно в цих містах із року в рік. Їхні теплопостачальні підприємства найбільше заборгували за газ. Узяти для прикладу Смілу. Приватне підприємство «Сміла Енергоінвест» днями таки отримало номінацію на газ. Однак того об’єму достатньо лише на запуск котелень. І тільки нещодавно міська влада почала шукати альтернативу приватнику. Хоч заходи з підготовки до опалювального сезону по області тривали ще з весни.

– Проблеми, які зараз виникають, – це недопрацювання місцевих керівників. Розраховували на «якось воно буде». На координаційній нараді в ОДА з цього приводу вони отримали завдання: владнати все якнайшвидше. Інакше пояснювати доведеться, передовсім, громаді, – на останок, наголосив Юрій Ткаченко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська область на 80% опалюється