Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині обговорили питання з захисту прав дітей
27 жовтня 2017, 09:21 Друк

1508930327 img 425025 жовтня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації. Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської РДА.

На заході розглядалися наступні питання: про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав; про розгляд заяви щодо повернення малолітньої дитини на виховання у сім`ю із КЗ «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини Черкаської обласної ради»; про розгляд заяви щодо надання дозволу на відрахування з навчального закладу «Кременчуцький медичний коледж» імені В.І. Литвиненка неповнолітнього сина, у зв’язку із станом здоров’я; про розгляд клопотання КЗ  «Чигиринський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» щодо надання дозволу на зняття з реєстрації випускників, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування; про розгляд заяви щодо надання дозволу на зняття з реєстрації малолітньої дитини; про стан виконання батьківських обов’язків; про розгляд заяви щодо дозволу на відрахування неповнолітнього сина з ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»; про розгляд заяви щодо дозволу на проведення обміну квартири на будинок; про розгляд заяви щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав; про розгляд службової записки Чигиринського НВК «Дошкільний навчальний зак І-ІІІ ступенів №3 Чигиринської районної ради Черкаської області». 

Після детального вивчення питань, винесених на засідання, та спілкування з батьками членами комісії було прийнято відповідні рішення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині обговорили питання з захисту прав дітей