Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відбулися урочистості
30 жовтня 2017, 15:26 Друк

1509358526 img 455328 жовтня у Чигирині відбулися урочистості. Відомі митці, громадські діячі, журналісти, Герої України, Заслужені діячі мистецтв України, члени Національної Академії наук України, Національної Спілки письменників України, Міжнародного благодійного фонду національної пам'яті України, члени громадської організації «Черкаське земляцтво «Шевченків край» і колектив Національного академічного заслуженого українського народного хору Григорія Верьовки завітали у першу козацьку столицю.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської райдержадміністрації.

З вітальними словами з Батурина звернувся до чигиринців Олександр Пухкал, науковець, кандидат економічних наук, доктор наук з державного управління, професор, академік, Заслужений працівник народної освіти України. Олександр Григорович побажав Чигиринщині процвітання, стабільності та миру, а також вручив Грамоти Міністерства освіти і науки України кращим освітянам району - Коцуренко Оксані Іванівні,  заступнику директора з виховної роботи Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Б.Хмельницького, та Кравченко Марині Михайлівні, методисту Чигиринського Будинку дитячої та юнацької творчості, за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління. 

Грамотами Міжнародного благодійного фонду національної пам'яті України отримали за вагомий внесок у розвиток та збереження культурної спадщини України нагороджені працівники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», зокрема заступник директора Віктор Лазоренко та юрисконсульт Надія Семенова.

З вітальними словами до чигиринців звернулися Віктор Мельник, відомий літератор та Михайло Наєнко, професор Черкаського університету імені Б.Хмельницького 

Всі гості подарували районній бібліотеці цінні подарунки, неперевершені власні доробки - книги та брошури.

Родзинкою зустрічі став концерт легендарного Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки, який подарував патріотичній чигиринській громаді чудовий настрій, запалив у душі кожного вогонь віри у те, що України вистоїть у всіх негараздах і стане процвітаючої європейською державою.

В знак вдячності та поваги голова райдержадміністрації Володимир Клименко та голова районної ради Валентина Алєксєєвець подякували гостям за активну діяльність, підтримку культурно-мистецьких заходів, які відбуваються на Чигиринщині та вагомий внесок у розвиток не лише Чигиринщини, Черкащини, а і всієї України, вручили квіти й запашний коровай, вирощений руками чигиринських хліборобів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відбулися урочистості