Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Кращу черкаську продукцію маркуватимуть спеціальним знаком
31 жовтня 2017, 08:25 Друк

12sunflower png clipart picture-1733077000Переможці конкурсу «Черкаська якість» тепер зможуть маркувати свою продукцію спеціальним знаком. Тож споживачам буде легше обирати дійсно якісну продукцію, перевірену та схвалену експертами, інформує Діловий регіон.

– З цього року учасникам конкурсу буде надаватися право використовувати знак обласного конкурсу якості продукції «Черкаська якість» в рекламних та інформаційних матеріалах, відображати його на продукції, що буде підтвердженням відповідного рівня якості продукції (товарів, робіт, послуг) підприємств регіону, – розповів директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук.

Підставою для використання знаку буде офіційне рішення обласної конкурсної комісії про визначення переможців, лауреатів та фіналістів конкурсу.

За інформацію підприємства, наразі проходить етап, коли експертні групи на підставі затверджених критеріїв оцінюють якість продукції (товарів, робіт, послуг) учасників конкурсу. Результати невдовзі будуть представлені на розгляд обласній конкурсній комісії для проведення ранжування та визначення переможців. Урочиста церемонія нагородження відбудеться у листопаді.

Як розповів Михайло Чорнопищук, цього року 36 підприємств Черкаської області заявили для участі в конкурсі 50 видів продукції (товарів, робіт, послуг).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Кращу черкаську продукцію маркуватимуть спеціальним знаком