Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Рацевому відбувся футбольний турнір
01 листопада 2017, 07:22 Друк

1509439011 izobrazhenie-404Знаковою подією в с. Рацеве був футбольний турнір пам’яті Володимира Данди, який відбувся 28 жовтня. Більше 30 – ти років він очолював сільську футбольну команду «Колос», яка виступала в Першості району з футболу та Першості області серед команд другої групи. Цю чудову людину з його патріотизмом, волею, відчуттям товариства до цього часу пам’ятають, люблять і пригадують односельці. 

Про це інформують у прес-службі Чигиринської РДА.

Вшанувати Володимира Семеновича прибули футболісти з м. Чигирина( команда „ДЮСШ” та „Чигирин”), с. Суботів та господарі – рацівські футболісти. Одним із організаторів цього заходу вже вкотре виступає Рацівська сільська рада та відділ освіти райдержадміністрації. Перед присутніми виступили сільський голова Постригань Лариса Якимівна, головний спеціаліст відділу освіти Пироженко Олександр Павлович. Вдові Володимира Семеновича, Катерині Григорівні від учасників заходу вручили квіти. 

Хоча день видався похмурим і дощовим, та це не заважало показати футболістам цікаву і змістовну гру. Всі ігри проходили в напруженій але чесній та видовищній боротьбі. Глядачам сумувати не доводилось. Не зазнавши жодної поразки, проявивши волю до перемоги І місце зайняли господарі – рацівські футболісти, ІІ місце посіла дружна команда з с.Суботів, ІІІ-ми були спортсмени команди „ДЮСШ”. Переможці змагань нагороджені перехідним кубком та золотими медалями, призери змагань нагороджені медалями різного ґатунку. Всі учасники змагань та судді відзначені спонсорами грошовими преміями. 

Після проведеного матчу футболістів пригостили смачним обідом.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Рацевому відбувся футбольний турнір