Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині перевірили готовність мобільної групи оперреагування на надзвичайні ситуація
03 листопада 2017, 10:09 Друк

1509636046 1В межах командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми перевірено готовність сил і засобів обласної мобільної групи оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області. 

Як відомо, командно-штабне навчання на території Черкаської області проводиться з метою перевірки та підготовки органів управління та служб цивільного захисту до виконань завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, як у мирний час, так і в особливий період.

Упродовж трьох днів керівництво навчань провело штабні тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області та її ланок, а також спеціальні об’єктові навчання і тренування на підприємствах, в установах та організаціях.

2 листопада фахівці Центрального апарату ДСНС, перевірили готовність сил і засобів обласної мобільної групи оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

До складу мобільної групи, яку було розгорнуто на території Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, крім пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС, національної поліції, та медицини катастроф також залучаються служби електропостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання, автомобільних доріг, обласна служба споживчої кооперації, товариства «Червоного Хреста».

Керівництво навчань та посередники оглянули наявні сили та засоби, наметове містечко, та перевірили знання посадових осіб територіальних служб цивільного захисту


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині перевірили готовність мобільної групи оперреагування на надзвичайні ситуація