Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські переселенці частіше звертаються до місцевого центру зайнятості
06 листопада 2017, 11:32 Друк

13996-710x434З початком подій на Сході України та в АР Крим до центрів зайнятості Черкаської області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 2 484 мешканці АР Крим, Донецької та Луганської областей, зокрема  2 125 осіб, які  отримали довідку про взяття на облік відповідно до Постанови  КМУ від 01.10.2014 № 509, інформує «ВиЧЕрпно».

Найбільше звернень внутрішньо переміщених осіб відбувається до Черкаського, Чигиринського районних, Смілянського, Канівського  міськрайонних та Уманського, Черкаського міських центрів зайнятості.

За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано  865 осіб, зокрема 774 особи, які мали відповідну довідку.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходило 187 осіб з числа ВПО, у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 347 переселенців.

Як повідомляють в обласній Службі зайнятості, станом на 1 жовтня продовжували отримувати послуги служби зайнятості 113 осіб із числа ВПО, що отримали довідку про взяття на облік як осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО, з них 92 особи мали статус безробітного.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські переселенці частіше звертаються до місцевого центру зайнятості