Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Районні чиновники з робочим візитом побували у центральній райлікарні
07 листопада 2017, 07:42 Друк

1510061334 img 4766Голова райдержадміністрації Володимир Клименко спільно з своїм заступником Миколою Туриком, заступником голови районної ради Валерієм Невгоденком, головою бюджетної комісії районної ради Арменом Налбандяном здійснили робочий візит до центральної районної лікарні та поспілкувалися із медичним персоналом. Зокрема керівники району оглянули дитяче, хірургічне, інфекційне відділення. В ході роботи проаналізовано матеріально-технічну базу лікарні та хід опалювального сезону. 

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської РДА.

Головний лікар центральної районної лікарні Ігор Огиренко відмітив, що в результаті проведення реконструкції теплових мереж, в лікарні покращився температурний режим, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів і медперсоналу.

Коментуючи результати огляду, голова адміністрації наголосив, що прикладе максимум зусиль для продовження розпочатої роботи щодо покращення матеріально-технічного стану медичних закладів району. Також Володимир Андрійович підкреслив, що районній владі спільно з керівниками медичних закладів слід і надалі працювати над тим, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню та створити ще більш комфортні умови для пацієнтів.

Довідка:

З початку року для функціонування закладів охорони здоров’я району за кошти місцевих бюджетів придбано медичного обладнання на суму 452,44 тисячі гривень(фіброгастроскоп, центрифуга лабораторна, генератор, небулайзери, аналізатор сечі, установка для обробки рентгенівських знімків та фізіотерапевтичне обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини району).

В закладах охорони здоров’я району виконано ремонтних робіт на загальну суму 492,1 тисячі гривень, в тому числі:

на суму 314,6 тисячі гривень проведено капітальний ремонт кабінетів флюорографічного відділення ЦРЛ та облаштування їх відповідно з вимогами до приміщень, в яких працює обладнання з радіоактивним випромінюванням; 

на суму 55 тисяч гривень проведено поточні ремонти операційного блоку хірургічного відділення, палат та кабінетів терапевтичного відділення, першого поверху головного корпусу ЦРЛ.

За кошти районного бюджету придбано квартиру для сімейного лікаря в с.Медведівка на суму 130 тисяч гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Районні чиновники з робочим візитом побували у центральній райлікарні