Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські команди змагались за Кубок Федерації району
08 листопада 2017, 07:00 Друк

1510057991 izobrazhenie-6714 листопада на міському стадіоні „Колос” проходив турнір на Кубок голови Федерації Чигиринського району з футболу Юрія Рогатого. Заявили бажання про участь в турнірі 7 команд: с. Рацеве, с.Суботів, с.Стецівка, м. Чигирин, ДЮСШ, команда ветеранів з міста Чигирина та гості турніру команда з Червоної Слободи, Черкаського району. 

Переможцем турніру стала команда с. Червона Слобода, яка нагороджена золотими медалями та перехідним Кубком федерації футболу району, другою стала команда с.Суботів, яка отримала срібні медалі, рацівським футболістам дісталася бронза. 

Про це поінформували у прес-службі Чигиринської РДА.

Попередні змагання проходили у 2-х зонах, поєдинки були напруженими та цікавими, кожна команда прагнула потрапити до фінального етапу цих змагань. З першої зони до півфіналу пробилися команди с.Червона Слобода та команда з с. Рацеве. Їхніми суперниками в півфіналах стали дві команди з 2-ї зони-ДЮСШ та команда с. Суботів. В першому півфіналі команда с.Червона Слобода перемогла команду ДЮСШ з рахунком 2:0, а в другому- команда с.Суботів взяла верх над командою с.Рацеве з рахунком 3:1. 

Отже, за ІІІ місце поборолися команди з с. Рацеве та команда ДЮСШ, сильнішими були сільські футболісти 4:2. В грі за перше місце зустрілися команди с.Червона Слобода та с.Суботів. Гра була видовищною і тривала в напрузі до фінального свистка. Сильнішою виявилася команда с.Червона Слобода, яка отримала перемогу з рахунком 3:2.

Приз кращого бомбардира турніру дістався гравцеві команди ДЮСШ Руслану Коліснику на рахунку якого 6 забитих м’ячів. Кращим воротарем турніру, який отримав приз, став Павло Гончаренко. Переможцям та призерам змагань вручені грошові премії від голови федерації Чигиринського району з футболу Юрія Рогатого. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські команди змагались за Кубок Федерації району