Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський центр зайнятості відзвітував про громадські роботи для безробітних
08 листопада 2017, 09:03 Друк

1510061149 centr-zanjatostiСьогодні Чигиринський район налічує 18 сільських та міську ради. У 2017 році по всім були прийняті рішення з питань організації громадських робіт та виділено 1137,5тис.грн. Станом на 01.10.2017 року участь у громадських роботах прийняли 433 особи з них 12 осіб, які брали участь в АТО, повідомляють на сайті Чигиринської РДА.

Медведівська сільська рада продовжила реалізацію інноваційних соціально-значимих проектів з організації громадських робіт із питань інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та профілактиці безпеки життєдіяльності населення відповідно до укладених Угод з органами місцевого самоврядування, УМВС та центром зайнятості.

Чигиринським районним центром зайнятості у співпраці з управлінням соціального захисту населення відпрацьовано механізм організації громадських робіт по інформуванню населення щодо отримання житлових субсидій з кур’єрською доставкою документів і запитів. В 2017 році залучено 19 осіб. 

По догляду за особами похилого віку, допоміжні роботи в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району задіяні 3 безробітних зареєстрованих у Чигиринському центрі зайнятості.

Безробітними Чигиринського району виконувався чималий обсяг робіт з облаштування об’єктів соціальної сфери, упорядкування об’єктів культурно-історичної спадщини, місць поховання осіб, які загинули у боротьбі за свободу й незалежність України. Проведення таких робіт дає змогу не тільки прикрасити Чигиринщину, як привітний та гостинний край, але й поліпшити стан культурно-історичної спадщини шляхом формування серед громадськості взаємної відповідальності за відродження духовності та культури. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський центр зайнятості відзвітував про громадські роботи для безробітних