Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині проблеми з опалювальним сезоном є в Чигирині та Смілі
10 листопада 2017, 07:43 Друк

1509976309 0Опалювальний сезон на Черкащині минає стабільно. Проблеми наразі є лише у двох містах – Смілі та Чигирині. Як інформують у Черкаській ОДА, про це йшлося на координаційній нараді в понеділок. 

Як пояснив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Сергій Демиденко, у Чигирині триває процес переведення будинків на індивідуальне опалення. Лишилось 42 абоненти, із них у половині помешкань ніхто не проживає. Водночас у Смілі лише минулої п’ятниці запрацювали дві котельні ТОВ «Сміла Енергоінвест». Тамтешнім теплопостачальником буде це приватне підприємство, попри плани міської влади передати цю послугу комунальному. 

– Старт опалювального сезону, його перебіг – це якраз показник роботи місцевої влади, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Коли вся область ще з весни готувалась до опалювального сезону, то окремі міста чогось чекали. Міській владі Сміли, враховуючи проблеми попередніх опалювальних сезонів, ми надали чіткий алгоритм дій. Однак він не був виконаний. Навіть за створення комунального підприємства там взялись напередодні опалювального сезону, врешті не виконали всі необхідні умови. Із приводу зриву опалюваного сезону в місті ми звернулись до правоохоронців. Водночас робимо все можливе, щоб містяни якнайшвидше отримали тепло. Натепер ще п’ять котелень готові до роботи. Якщо «Сміла Енергоінвест» і міська влада зроблять усе необхідне, то вже за кілька днів місто буде з опаленням. 

Також очільник області наголосив на необхідності вчасного розрахунку за спожиті енергоносії. Інформацію про перебіг опалювального сезону в ОДА моніторитимуть щоденно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині проблеми з опалювальним сезоном є в Чигирині та Смілі