Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащині передадуть три пункти контролю за вантажівками
10 листопада 2017, 10:45 Друк

DSC0182-e1509716892936Область до кінця року отримає три габаритно-вагові пересувні лабораторії. Про це 3 листопада повідомив голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Вагові лабораторії закупили у рамках підтримки транспортної галузі України за єврокошти. Загалом на придбання 78 мобільних пунктів контролю спрямували 109 млн грн.

– Останніми роками наша держава виділяє значні ресурси для ремонту доріг, – відзначив Михайло Ноняк. – Нам же треба подбати про їхнє збереження. Тож потрібен ефективний і дієвий габаритно-ваговий контроль. Розподілені на область пересувні лабораторії будуть працювати не тільки на виявлення вантажних норм, а й зможуть працювати за всіма видами контролю. Це – європейські автомобілі. Втім щоб розмістити пересувні комплекси необхідні подбати про обладнання спеціальних майданчиків.

Нині в області діє один пункт вагового контролю поблизу Умані. Для цього тут обладнали й спеціальний майданчик. Аби розмістити ще три мобільні лабораторій контролю руху вантажівок, необхідно подбати про облаштування додаткових майданчиків. Загалом в області визначили 17 таких місць.

– Для збереження доріг в Україні ми розробили законопроект, за яким будуть змінені штрафні санкції, розширено коло відповідальних людей, які порушують чинне законодавство, – додав Михайло Ноняк. – Щоб був відповідальний не лише перевізник, а й вантажовідправник, вантажоотримувачі. Тоді бізнес буде розуміти, що повинен возити за нормами.

Водночас під час робочої поїздки він поспілкувався з інспекторами територіального управління Укртрансбезпеки області та передав їм нові значки.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащині передадуть три пункти контролю за вантажівками