Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стали відомі результати конкурсу сценаріїв «Дива на Миколая»
23 листопада 2017, 09:11 Друк

ce742d950ca63a98d59ecec5eba0da2e XLКонкурс сценаріїв «Дива на Миколая» відбувся з нагоди Фестивалю Святого Миколая, що триватиме у першій козацькій столиці – Чигирині, 16-17 грудня, пише сайт kolodar.

Прийом заявок на конкурс тривав до 1 листопада включно. Учасники змагалися не лише за головний приз – діамант, наданий компанією Ювелірний дім «ZARINA», але і за можливість побачити свій сценарій реалізованим на головній сцені Фестивалю.

Сценарії, надіслані на конкурс, оцінювалися за такими критеріями: відповідність сценарію умовам та тематиці конкурсу; оригінальність сюжету;  звернення до українських традицій; яскравість образів персонажів; інтерактивність.

У результаті перемогу у конкурсі здобув сценарій казки-феєрії «Дива на Миколая», створений Оксаною Кузів – українською письменницею з Івано-Франківська, авторкою книги «Адамцьо», що увійшла до 80-ти найкращих книг в Україні за останнє десятиліття за версією «Вся Україна читає дітям».

– Це чудова та добра історія. Фестиваль Святого Миколая матиме за честь здійснити постановку цієї казки на головній сцені дійства, – прокоментувала рішення організаційного комітету ініціаторка конкурсу – Президент громадської організації «Ділові Українські Жінки» Наталія Нетовкіна.

Окрім того, організаційним комітетом конкурсу прийнято рішення відзначити заохочувальним призом – срібною прикрасою «Чигирин – місце сили» від Ювелірного Дому «ZARINA», сценарій Цинди Дар’ї.

Сценарій, що здобув перемогу у конкурсі буде презентовано з головної сцени Фестивалю Святого Миколая 17 грудня. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стали відомі результати конкурсу сценаріїв «Дива на Миколая»