Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області пожежники провели спеціальні навчання
24 листопада 2017, 14:19 Друк

IMG 20171121 132712Як відомо, постійно знаходитися у відповідній формі, бути фізично сильним, витривалим та психологічно загартованим – це основні вимоги до професійних рятувальників. Адже від оперативного та професійного реагування залежить не лише рівень матеріальних втрат а й індивідуальна безпека людей які опинилися в зоні лиха.

Про це повідомляють у прес-службі УДСНС у Черкаській області.

З метою підвищення професійного рівня та практичних навичок в організації служби, а також індивідуального вдосконалення працівників аварійно-рятувальної служби, згідно плану роботи Управління у період з 20 по 23 листопада з начальниками пожежних частин, караулів та інженерами груп пожежно-рятувальних робіт пройшли  практичні заняття.

«Кущові» заняття, що пройшли на базі ДПРЧ-18 1-го Державного пожежно-рятувального загону по охороні ПАТ “Азот” та пожежно-рятувальних підрозділів Чорнобаївського, Монастирищенського та Лисянського районів, відбулися в два етапи.

Перша частина занять традиційно включала в себе теоретичну підготовку особового складу, а друга практично проводилась під час тренування начальницьким складом в засобах індивідуального захисту органів дихання, відпрацьовувались силові вправи та нормативи зі спеціальної фізичної підготовки, а також уміння надавати домедичну допомогу.

Зокрема, офіцери виконували нормативи з одягання бойового одягу та спорядження, демонстрували навички з порятунку людини на висотах,  вдосконалювали навички у користуванні засобами зв’язку, освітлення, а також відпрацьовували організацію роботи ланок газо-димозахисної служби, оперативного штабу та поста безпеки.

Цього разу, аби урізноманітнити заняття та максимально наблизити за фізичним навантаженням роботу рятувальника до реальних умов, організатори додали  ще одну  силову вправу – робота з кувалдою, за допомогою якої необхідно якомога швидше та якнайдалі вибити автошину.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління, Олександр Горобець наголосив: «Проведення практичних занять — важливий елемент підготовки особового складу до реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме в ході таких навчань ми можемо відпрацювати дії кожного рятувальника як окремо так і у складі підрозділу. Ми і надалі будемо працювати над підвищенням оперативної готовності наших підрозділів до виконання завдань за призначенням»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області пожежники провели спеціальні навчання