Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україна знаходиться у величезній демографічній ямі, – Безсмертний
24 листопада 2017, 10:24 Друк

28eac2193bcdd46b23a80f34e23dc191ca62ede8Період між 1900-м та 1946 роками, який супроводжувався постійними війнами та геноцидами, забрав у нас цілих три покоління людей. Якщо помножити їх на 60 років, то вийде справжня демографічна яма. Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив екс-віце-прем’єр-міністр України Роман Безсмертний.

«Я б не нарікав на суспільство, виходячи з того, що праві ті, хто говорить, що Україна знаходиться у колосальній демографічній ямі. У нас відсутні повноцінні три покоління. Якщо взяти до уваги період між 1900-м і 1946-м роками, через війни, голодомори, геноциди, – це були три покоління людей. Якщо помножити їх на 60 років, вийде справжня демографічна яма», – переконаний Роман Безсмертний.

Саме тому, на його думку, починаючи з 70-их років минулого століття, було видно, як Україна «провисає».

«На сьогоднішній день це відбувається не лише в кількісному, а й у якісному факторі. Еліта – це вершина, яка виховує суспільство, вона народжує сенси, смисли, цілі та ідеї», – пояснює колишній віце-прем’єр.

Окрім цього, він заперечив думку, що «нормальні люди» не можуть стати владою в Україні.

«Я не погоджуюсь з такими твердженнями, бо їх причиною є продовження існування в нашій державі радянського комуністичного фундаменту, починаючи від територіальної організації і закінчуючи структурою влади. Скільки можна називати парламент Верховною Радою?», – запитує екс-надзвичайний та повноважний посол України у Республіці Білорусь.

За його словами, ніхто з парламентарів не займається своєю роботою, і всі це прекрасно бачили.

«Це люди, які звикли «радити», а не приймати закони. А «Верховна» означає, що це вершина такої системи, і це не просто назви. Через народження сенсів, смислів, еліт і цінностей на основі цих параметрів формується істеблішмент, тобто каста управлінців. А без перших трьох понять сформувати його не вдасться, адже туди пускають виключно на основі моральних параметрів і цінностей», – розповідає дипломат.

Звідси очевидно, що якщо залишати чинну Конституцію, то навіть юридично очевидно, що туди дорога перекрита. Тому мова йде виключно про зміну засадничих речей держави, підсумував Роман Безсмертний. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україна знаходиться у величезній демографічній ямі, – Безсмертний