Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Хто з українців отримав високу доплату до пенсії
27 листопада 2017, 16:11 Друк

1498639766 pensiiЗа словами віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, суми, на які збільшилися пенсії українців з 1 жовтня, визначаються стажем роботи, заробітною платою і роком виходу на відпочинок. Про це повідомила прес-служба Кабміну, інформує “Народна Правда“.

Він пояснив, що основним принципом підвищення пенсійних виплат є “не порівну, а по справедливості”. Таким чином найістотніші доплати нарахували тим, кому не перераховувалися пенсії близько чотирьох років.

Розенко додав, що 80 відсотків пенсіонерів в Україні отримали підвищені виплати. Крім того, понад 2,5 мільйона людей похилого віку стали отримувати більше на 1000 грн.

Нагадаємо, сире та неочищене насіння соняшнику містить велику кількість вітамінів та стеролів. Вчені запевняють, що споживання цього продукту сповільнює старіння та продовжує життя та молодість. Насіння, що містить фосфоліпіди, жиророзчинні вітаміни та стероли, благотворно діє на організм навіть при споживанні в невеликих кількостях.

Нагадаємо також, старіння є невід’ємною частиною життя, його не можна скасувати. Проте люди хочуть залишатися гарними та активними якомога довше. Є загальновідомі речі, які шкодять здоров’ю – неправильне харчування та малорухомий спосіб життя. Проте є й більш завуальовані вороги молодості. Американські експерти назвали десять неочікуваних причин, які призводять до передчасного старіння.

Крім того, вживання якісного шоколаду з великим вмістом какао покращує стан шкіри, та сповільнює старіння, говорять вчені з Німеччини. А пояснюється такий ефект високим рівнем антиоксидантних речовин в складі шоколаду. Автори дослідження – співробітники Інституту біохімії і молекулярної біології при Університеті Генріха Гейне в Дюссельдорфі – провели експеримент. Його учасниці впродовж 12 тижнів щоранку за сніданком пили гарячий шоколад. Правда, в першій групі учасницям давали звичайний шоколад, а в другій – більш насичений какао і з підвищеним рівнем антиоксидантів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Хто з українців отримав високу доплату до пенсії