Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Кабміні пояснили правила оформлення знижки на комуналку
27 листопада 2017, 13:15 Друк

1499248197 6749b7863db85effec084f7af9ceebc367f87ed3За новими правилами оформлення субсидій для отримання компенсації за оплату житлово-комунальних послуг необіхідно підтвердити, що ці витрати перевищують 15% місячного доходу сім’ї. Рішення про заповнення заяви щодо нарахування державної допомоги та створення декларації про витрати і доходи прийнято Кабінетом Міністрів України.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Обозреватель“.

Відомо, що документи для оформлення субсидії необхідно подати за місцем реєстрації до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Також варто зазначити, що компенсацію не можна одночасно отримувати і за місцем реєстрації, і за місцем проживання. Допомога передбачається лише на один вид палива за наявності двох енергоресурсів. Право на субсидію при тому мають і жителі орендованого житла. Для цього потрібно заповнити договір оренди житла.

На нарахування коштів державної допомоги впливають доходи громадян за 1 і 2 квартал поточного року. Компенсація нараховується не більше, ніж на 12 місяців із дати звернення до закінчення опалювального сезону. Наприклад, з 1 жовтні до 30 квітня. А на неопалювальний сезон – з1 травня до 30 вересня.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, комунальні послуги оплачуватимуть на 100%. За новими правилами жителі мають установити лічильники, щоб оплачувати лише свою частку. 

Додамо, що в уряді повідомили про нарахування субсидії, якщо навіть у мешканців є заборгованість за комунальні послуги. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Кабміні пояснили правила оформлення знижки на комуналку