Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині обговорили проблеми людей з інвалідністю
28 листопада 2017, 12:03 Друк

1511875294 img 3651web27 листопада напередодні Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання круглого столу присвячене соціальному захисту та проблемам працевлаштування осіб з інвалідністю.

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської РДА.

На початку роботи Турик М.В. презентував громадську організацію Чигиринська районна організація «Союз інвалідів», яку очолив Брайко Валентин Володимирович, який також взяв активну участь в роботі . Створення громадської організації, яка представлятиме інтереси даної категорії громадян однозначно дозволить більш оперативно вирішувати проблемні питання .

Особливо актуальним залишається питання доступності ( пандуси, кнопки виклику, просування вулицями міста ), про що також відзначив Турик М.В. Синяков В.Ф запропонував здійснити аналіз майна ( пандуси ), яке перебуває у комунальній власності з послідуючим їх приведенням у відповідність з вимогами за рахунок коштів районного бюджету.

Особливості надання соціальних послуг та соціального захисту інвалідів, особливості пенсійного забезпечення інвалідів в Україні, працевлаштування осіб з інвалідністю, в тому числі випускників навчальних закладів. додержання роботодавцями законодавства про працю при працевлаштуванні інвалідів, надання відпусток та тривалість робочого часу, особливості формування індивідуальних програм реабілітації ( ІПР ) на засіданнях МСЕК та ЛКК - основні питання які були розглянуті.

На обов’язковому виконанню роботодавцями чотирьох відсоткового нормативу робочих місць , додержанню законодавства щодо умов праці , які відповідали б вимогам індивідуальних програм реабілітації та виконанню роботодавцями додаткових гарантій захисту трудових прав працівників з обмеженими фізичними можливостями акцентували увагу присутніх
Верченко І.Я та Коршунова. С.Ф.

Макаренко С.В, Манько Н.І та Рідош О.І. зупинилися на особливостях заповнення ІПР, необхідності створення інформаційного листа для осіб, які направлятимуться на комісії для встановлення їм інвалідності.

Забезпечення інвалідів санітарно – курортним лікуванням, протезуванням, засобами реабілітації та з іншими соціальними послугами, які можна отримати в управлінні соціального захисту ознайомила присутніх Бессонова В.В.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині обговорили проблеми людей з інвалідністю