Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області нарахували два десятки рейдерських атак
28 листопада 2017, 11:56 Друк

281437У Черкаській області почастішали випадки силового поглинання підприємств проти волі їх власників, керівників або акціонерів. За даними Нацполіції області, за останні два роки так звані рейдери нападали на чуже майно 19 разів, інформує vikka.ua.

Серед найвідоміших спроб – блокада ПАТ "Черкасиобленерго", захоплення готелю в Умані за рішенням так званої "ДНР", війна між фермером та агропідприємством у Смілянському районі, спроба ліквідації "ЧПК", підозра у рейдерському захопленні магазину "Юність" тощо.

Директор антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько впевнений, що рейдерські захоплення відбуваються здебільшого через прогалини та недосконалість наших законів. За його словами, доки Верховна Рада не допрацює законодавство, такі випадки будуть продовжуватися.

Щоб протидіяти діям злочинців, при Черкаській ОДА цьогоріч навіть створили оперативний штаб із протидії аграрному рейдерству.

Усього зі скаргами та консультаціями на "гарячу лінію" штабу від початку його роботи вже звернулися 33 особи, ще 111 отримали консультації у мобільних точках доступу штабу.AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області нарахували два десятки рейдерських атак