Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Назвали причину, чому подорожчало сало
28 листопада 2017, 13:07 Друк

806288 w 300Через подорожчання кормів і зменшення поголів'я сальних порід свиней в Україні стало невигідно виробляти сало, повідомляє tsn.ua.

З початку року вартість продукту зросла на 70%. Сьогодні сало коштує в середньому 68 грн за кг.

У деяких регіонах вартість сала зросла більш ніж на 100%. Так, в Одеській області сало здорожчало на 101%. За кілограм продукту доведеться викласти 87,9 грн. У Миколаївській області сало в ціні додало 106% і тепер коштує 71,96 грн за кілограм.

Найдорожче сало у Києві. За кілограм продукту просять у середньому 125 грн. Для порівняння - кілограм свинини у столиці коштує 110 грн.

Експерти зазначають, що у разі імпорту з Польщі чи Німеччини ціни на сало залишаться приблизно на цьому ж рівні.

У листопаді спостерігалося зростання цін на 17 найменувань товарів із 23, що підлягають державному моніторингу. Так, усупереч світовим тенденціям на 1,5 грн зросла ціна на вершкове масло. Додали у ціні від 20 до 30 коп. за 1 кг чи л на молочні вироби, м'ясо та соняшникову олію.

До топ-3 найбільших подорожчань у регіонах відносять свинину на Чернігівщині – 6,5 грн на 1 кг. 2-гу позицію займає вершкове масло у Київській області – майже 6 грн, 3-тю - куряча тушка на Житомирщині – 3,1 грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Назвали причину, чому подорожчало сало