Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині створять Єдиний портал адмінпослуг
29 листопада 2017, 11:52 Друк

Це стане можливим завдяки підключенню органів влади у області до системи електронного документообігу. На її базі буде створено Єдиний регіональний портал адмінпослуг, говорить заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

– Над цим проектом працюємо у межах програми "Електронна Черкащина", – каже Ярослав Березань. – Для роботи Єдиного порталу вже придбали необхідне обладнання, завершили тендер на закупівлю програмного забезпечення. Зараз ОДА підключається до системи електронного документообігу. З часом до неї доєднаються РДА, виконкоми, районні ради. Завдяки Порталу можна буде просто й легко в електронному вигляді оформити необхідні довідки. Для цього треба буде лише зайти в інтернет та ідентифікуватися у власному електронному кабінеті. До кінця цього року заплановано запустити Єдиний регіональний портал адміністративних послуг з пілотним ЦНАПом. А вже з наступного – підключити всі ЦНАП до Порталу, щоб він запрацював на повну потужність.

Нині в області діє 31 ЦНАП при райдержадміністраціях, міськвиконкомах та поки що у п’яти ОТГ: Білозірській, Єрківській, Мокрокалигірській, Шполянській та Набутівській. Три з них відкрили коштом ДФРР, місцевих бюджетів та Програми "U-LEAD з Європою". Наступного року, відзначає посадовець, відкрити Центри надання адмінпослуг планують ще у 18 тергромадах.

– Розширення мережі ЦНАП при об’єднаних територіальних громадах та навчання фахівців у сфері надання адміністративних послуг забезпечить якісний доступ до адмінсервісів всіх жителів області, – відзначає Ярослав Березань. – Фінансування створення Центрів здійснюється як за рахунок коштів місцевих бюджетів, державного бюджету, так і міжнародної технічної допомоги. Зараз в області можна отримати більше 250 адміністративних послуг. Популярністю користуються понад 150. Загалом же з початку року через мережу ЦНАП надано більше 248 тисяч адмінпослуг.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині створять Єдиний портал адмінпослуг