Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Головківці хочуть створити шкільну кіностудію
01 грудня 2017, 12:53 Друк

23659408 515968328761859 249583405349100519 nУ Головківці місцевий навчальний закладі бере участь в конкурсі соціальних проектів. Інформацію про це розмістили в соціальній мережі Фейсбук.

«Друзі! Наш Головківський НВК бере участь в конкурсі соціальних проектів Social Project Awards 
Наш проект називається "Шкільна кіностудія" в номінації "Освіта". Вже розпочалося голосування за найкращі соціальні проекти на офіційному сайті.
Проголосуйте, будь-ласка, за нас ось тут:
www.awards.org.ua/ru/2017/11/08/шкільна-кіностудія/»

Про проект:

Створюється «Шкільна кіностудія». Проводяться теоретичні та практичні заняття, майстер-класи фахівців, екскурсії на знімальні майданчики. Будуть створені відеофільми; зняті ролики соціальної реклами; створені навчальні фільми; створена фільмотека відкритих уроків; відеорепортажі важливих подій у житті школи, села; буктрейлер до книг відомих авторів; демонстрація в Будинку культури; розміщення фільмів на сайті школи і в соціальних мережах, онлайн-голосування.

Актуальність проекту

Наш навчально-виховний комплекс знаходиться на території Головківської сільської ради. В нашій місцевості процес децентралізації проходить надто повільно, з боку місцевого співтовариства немає розуміння необхідності реформ. На сьогодні в районі Чигирина не створено жодної територіальної громади. Серед інших факторів, які стримують рух вперед, є кадровий голод, який відчувають місцеві органи самоврядування. Тому саме серед молодих людей, старшокласників, слід шукати майбутніх працівників місцевого самоврядування. Молодь вже в школі повинна навчитися усвідомлювати себе частиною суспільства, вміти самоорганізовуватися і приймати конкретні рішення.

Мета і завдання проекту

– виховання соціально активних, позитивно налаштованих, різнобічно освічених громадян країни;

– активна участь школи у висвітленні та вирішенні проблем села, району, суспільства в цілому;

– привернення уваги громадськості до позитивних і негативних соціальних явищ, соціально значущих проблем, сприяння їх вирішенню;

– оволодіння учасниками проекту інформаційної культури та основами теорії тележурналістики.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Головківці хочуть створити шкільну кіностудію