Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщиною пройшов мандрівний табір
30 листопада 2017, 09:59 Друк

Без названияВпродовж 24-26 листопада 40 юнаків та юначок зі всієї України пройшли більше 70 км, відвідавши найвизначніші пам’ятки Холодного Яру, що в Чигиринському районі на Черкащині, пише «Про головне».

Урочисте відкриття мандрівного табору відбулось у Чигирині на Замковій горі біля пам’ятника на честь визвольної війни 1648 – 1654 років. Після цього учасники завітали у резиденцію Богдана Хмельницького.

Повідомляє організатор заходу «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Далі молодь рушила до с. Суботів, де учасники табору відвідали Іллінську церкву – родову усипальницю славного гетьмана України Богдана Хмельницького. Також учасники завітали в етнографічний комплекс «Зерноленд». В Медведівці відвідали місцевий краєзнавчий музей, де зберігаються пам’ятки про гайдамак та упівців. Відвідали Мотронський монастир, що знаходиться поблизу села Мельники, побачили Гайдамацький став, в якому освячували свою зброю визволителі українського народу, відвідали меморіал героям Холодного Яру, побували на місці останньої битви з більшовиками на чолі з головним отаманом Холодного Яру Василем Чучупакою.

За підрахунками організаторів, загальна частина маршруту урочищем «Холодний Яр» склала понад 70 кілометрів. Після завершення маршруту учасники всеукраїнського мандрівного табору «Холодний Яр-2017» отримали приємні подарунки на згадку про захід.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщиною пройшов мандрівний табір