Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині відремонтували деякі школи та дитсадочки
30 листопада 2017, 12:02 Друк

1512033249 web1На Чигиринщині тривають покращення. Так, у Тіньках відремонтували Будинок культури та дитсадочок «Сонечко».  А у Матвіївці провели поточні ремонти у  місцевому НВК.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

У в районі реалізовано проекти, зокрема проведено капітальний ремонт приміщень: Тіньківського сільського Будинку культури (спортивний комплекс) на суму 1105 тисяч гривень та утеплення фасаду на суму 517,6 тисяч гривень, з них 400 тисяч гривень - кошти обласного бюджету; 
Боровицького сільського Будинку культури на суму 400 тисяч гривень та Дошкільного навчального закладу «Сонечко» в с.Тіньки. В 2017 році на реалізацію проекту виділено кошти в сумі 500 тисяч гривень (обласний бюджет). Це перша черга проекту, в рамках якого виконано капітальний ремонт внутрішніх санвузлів у двох групах, зокрема замінено вікна і двері на енергозберігаючі, встановлено електробойлери, покладено плитку. В котельні встановлено два твердопаливні котли та підключено до системи опалення. В 2018 році роботи з реалізації даного проекту будуть продовжені;

Також придбано модульний блок, твердопаливні котли і димове обладнання в Чигиринську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького».

Також проведено поточні ремонти Матвіївського НВК І-ІІ ступенів на суму 31380 гривень та ванної кімнати терапевтичного відділення Чигиринської центральної районної лікарні на суму 27 тисяч гривень та 1-го поверху головного корпусу на суму 48 тисяч гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині відремонтували деякі школи та дитсадочки