Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Які країни найчастіше обирають українські емігранти?
30 листопада 2017, 16:50 Друк

emigratsiyaНайбільші осередки українських емігрантів сформувались в Росії, Канаді, Польщі, США та Бразилії. Про це повідомили аналітики Expat Insider, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з результатами досліджень, станом на 2017 рік понад 8 мільйонів українців емігрували за кордон. Більш ніж половина з них проживає в Росії, 2,4 мільйона людей – в Канаді та Польщі, ще 940 тисяч – в США, 500 тисяч українців – в Бразилії. Окрім цього, 231 тисяча громадян України обрали для життя Італію, а 230 тисяч – Німеччину. Відповідно до результатів опитувань, проведених в 2015 році, 72 % респондентів задоволені переїздом за кордон.

Дані показники формувались на основі міграції за останні кілька років. До статистики також увійшли ті, хто після тривалого проживання за кордоном отримав громадянство, або ж народився в іншій країні.

За інформацією Inter Nations, середній вік українців, які покидали державу становить 30 – 40 років. Здебільшого люди їхали для працевлаштування (57%) та навчання (6 %). Причиною виїзду зазначали пошук кращих умов для життя.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Які країни найчастіше обирають українські емігранти?