Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Порошенко запропонував підняти мінімальну зарплату
04 грудня 2017, 07:33 Друк

1493909795 77b362cadc305f4e89b9cd8b6c78face9cbb7fbaПетро Порошенко запевнив українців підняттям мінімальної зарплати. Однак експерти зауважили, що у парламентській республіці він не може не лише обіцяти, а й радити прем'єру це зробити. Про це повідомляє "Преса України".

Сьогодні, 4 грудня, український президент Петро Порошенко заявив, що українцям необхідно підняти мінімальну заробітну плату. А саме з 3200 грн до 4100 грн. Зокрема, у 2018 році. За його словами, піти на цей крок можливо після аналізу виконання бюджету на поточний рік.

"Ми підвищили на початку року мінімальну зарплату з 1600 до 3200 гривень. Це правильне рішення, і його необхідно продовжити. Я хотів подякувати прем'єр-міністру та уряду за те, що є відповідна реакція на моє звернення в проекті держбюджету", –  зауважив Порошенко.

Тим часом український журналіст Олександр Дубінський зауважив, що Порошенко не має право розкидатися такими обіцянками. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що виконавча влада не повинна залежати від президентської, тому робити такі гучні заяви йому не варто. За його словами, слова Порошенка можуть свідчити про ще більший занепад української економіки.

"Хочу пояснити всім вам, що "підвищення" – це спроба змусити підприємців платити ще більше податків на найманих працівників на тлі космічних штрафів за "не оформленого". Податки ці, очевидно, потрібні через зростаючий дефіцит бюджету – оскільки, завдяки діям НФ-БПП, економіка повністю знищена на тлі конфлікту на сході", – додав Дубінський.

До слова, раніше перший віце-прем'єр-міністр, міністр економіки України Степан Кубів попереджав, що з роками мінімальна заробітна плата в Україні лише підніматиметься. Зокрема, у січні 2020 року вона може сягнути 4425 грн. За його словами, на початку січня 2018 українців порадують мінімалкою у розмірі 3723 грн, а 2019-го - 4173 грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Порошенко запропонував підняти мінімальну зарплату