Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Біля Чигирина поставили блокпост проти будівництва курників
04 грудня 2017, 12:02 Друк

IMG 20171203 1348570000Вчора, 3 грудня, в Чигирині з’явився блокпост. Його розташували біля повороту на т.зв. «бетонку» - частину дороги Р10 Канів-Кременчук, що веде до масиву Орбіта та с. Вітове, пише сайт «Вмісті».

Активісти встановили три інформаційних щити з надписами «Чигирин проти ряби», «Косьюк будуй курники на Кіпрі» (орфографія збережена) та «Слава Україні. Смерть МХП».

Учасники акції заявили що встановили блокпост з метою привернути увагу всіх до можливості забудови Чигиринщини курниками та своєю акцією висловлюють протест стосовно прийнятого розпорядження голови Чигиринської РДА щодо розроблення детального плану в межах Рацівської сільської ради.

За словами активістів блокпост дасть можливість не допустити техніки, котра мала б заїхати на територію Рацівської сільської ради для використання її в будівництві курників.

Нагадаємо, нещодавно архітектурна рада погодила детальний план розширення ДП “Перемога Нова” з будівництвом бригад вирощування поголів’я птиці в адміністративних межах Рацівської сільради Чигиринського району за межами населеного пункту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Біля Чигирина поставили блокпост проти будівництва курників