Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Майже 1 тис. переселенців на Черкащині працевлаштувалися завдяки центру зайнятості
04 грудня 2017, 14:53 Друк

b0799ef663dc

З початку проведення антитерористичної операції до служби зайнятості Черкаської області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 2 513 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей, інформують у структурі.

Найбільше звернень внутрішньо переміщених осіб – до Черкаського, Чигиринського районних, Смілянського, Канівського міськрайонних та Уманського, Черкаського міських центрів зайнятості.

За сприянням служби працевлаштовано 883 особи, зокрема 806 осіб, які мали відповідну довідку. За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 192 особи з-поміж ВПО, до громадських робіт долучились 348 переселенців.

Станом на 1 листопада продовжували отримувати послуги служби зайнятості 114 внутрішньо переміщених осіб, котрі отримали довідку про взяття на облік як таких, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. З них 90 осіб мали статус безробітного.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Майже 1 тис. переселенців на Черкащині працевлаштувалися завдяки центру зайнятості