Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу
04 грудня 2017, 15:03 Друк

1512383706 izobrazhenie-1320web3 грудня в спортивній залі Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №2 відбувся турнір з волейболу. Участь у змаганнях взяли команди району з сіл: Головківка, Галаганівка, Стецівка та м. Чигирин.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Змагання проходили за коловою системою. Всі команди були добре підготовленими і показали видовищний та комбінаційний волейбол. Інтрига тривала до останнього туру.

В матчі за ІІІ місце команда с. Стецівка зустрілася з головківськими спортсменами і перемогла з рахунком 2 :0. Не зазнавши жодної поразки чигиринські волейболісти в фіналі в цікавій та напруженій боротьбі переграли дружну команду з с. Галаганівка, яка пробилася до фіналу, перемігши відповідно стецівських та головківських волейболістів. Переможці змагань, команда з м.Чигирин отримала золоті медалі, галаганівські спортсмени стали другими, а команда з с.Стецівка була третьою.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами. Змагання проведено за ініціативи федерації волейболу району та підтримки відділу освіти райдержадміністрації.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу