Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області рятувальники вітали волонтерів
05 грудня 2017, 08:10 Друк

1512485242 15 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Важко переоцінити той вклад, який роблять ці люди для суспільства. Самовіддано і не чекаючи винагороди. Багато гарних справ зробили добровольці і у сфері пожежної безпеки. Не випадково з нагоди Міжнародного дня волонтерів рятувальники завітали до волонтерів, аби подякувати їм за допомогу та співпрацю. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області. 

Зокрема, представники Управління ДСНС у Черкаській області в Монастирищенському районі привітали кращого волонтера району Олександра Чубу, чия дієва агітаційно-пропагандистська робота, активна життєва позиція, патріотизм відомі далеко за межами регіону.

У цей день також представники Катеринопільського РС привітали грамотами та подяками своїх вірних помічників – волонтерів Територіального центру надання соціальних послуг. Разом із добровольцями професійні рятувальники провели багато різноманітних рейдів житловим сектором, провели масштабну роз'яснювальну роботу з громадянами, а також постійно навчають населення правилам безпеки та діям на випадок різних надзвичайних ситуацій.

Цього дня в К-Шевченківському районі рятувальники нагородили почесною грамотою ветерана пожежно-рятувальної справи Євгена Клименка, а зараз активного волонтера, який неодноразово приходить на допомогу підрозділу у гасінні пожеж, проведення агітаційної роботи серед мешканців міста та передає свій досвіт молодим співробітникам нашого колективу.

Аналогічні заходи відбулися в Лисянському, Уманському та Чигиринському районах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області рятувальники вітали волонтерів