Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Збірний екіпаж Чигиринщини та Черкащини побував на передовій
05 грудня 2017, 15:36 Друк

1512384465 1web1-2 грудня збірний екіпаж Чигиринщини та Черкащини знову побував на передовій, а саме відвідав бійців 25-ї Дніпропетровської десантно-штурмової бригади в промзоні Авдіївка, інформують у прес-службі Чигиринської РДА.

Цього разу екіпаж сформували: заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Микола Турик, Благочинний Чигиринського району, військовий капелан Володимир Гладковський, Благочинний Черкаського району о. Андрій, військовий капелан Володимир Штокало, приватний підприємець-волонтер Ігор Веровенко та черкаські волонтери.

Звичайно, гості приїхали на позиції української армії не з порожніми руками, а привезли теплі речі, продукти харчування, ліки, інструменти.

Допомогу надали: ПАТ «Миронівський хлібопродукт», передавши бійцям 300 кілограмів курей та інших продуктів харчування, компанія «АГРОСЕНС ГРУП» (керівник - Сергій Скрипник), громада Миколаївської церкви та села Суботів. Пальним для доставки вантажу в зону АТО допомогли сільгоспвиробники району: Олександр Куришко (СТОВ «Тясмин»), Сергій Венгаренко (ТОВ "Матвій агро"), Віктор Прудкий (СТОВ «Красносільське»), Володимир Литвин (ТОВ «Головківське-3»), Сергій Попруга (ФГ «Житниця»).

Приємним подарунком для бійців були гостинці від учнів, вчителів та небайдужих чигиринців, що виявили активність та патріотизм і передали військовикам малюнки, солодощі, теплі речі. 

Священики звершили молитву за воїнів, окропили їх свяченою водою, благословили на сумлінне виконання покладених на них обов’язків і на щасливе повернення до рідних домівок, помолилися за мир і спокій в Україні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Збірний екіпаж Чигиринщини та Черкащини побував на передовій