Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україна збільшує імпорт фруктів та ягід в ЄС
07 грудня 2017, 10:37 Друк

440-wkkn5ytp3j3xbm46Імпорт українських свіжих фруктів і ягід на європейський ринок продовжує зростати.  Про це повідомляє прес-служба ФАО.

ЄС є швидким та динамічним ринком, враховуючи щорічну вартість імпорту свіжих дрібних фруктів в розмірі €641 млн і середньорічне зростання на 14,9% за останні п'ять років.

Однак вихід на європейські ринки також вимагає дотримання правил торгівлі ЄС і застосування чітких ринкових стандартів в питаннях упаковки і маркетингу.

Для підтримки країн у питаннях розширення доступу сільськогосподарської продукції на міжнародних ринках, ФАО реалізує Регіональну ініціативу з розвитку агропродовольчої торгівлі та доступу до міжнародних ринків.

«В рамках Ініціативи ФАО працює з Міністерством аграрної політики та іншими зацікавленими сторонами в Україні, щоб розвивати їх можливості щодо розширення експорту продуктів садівництва на ринки ЄС», — сказала економіст ФАО Ірина Кобута.

Нагадаємо, в даний час експорт України в ЄС в середньому становить €3,4 мільйона в рік, а це всього 0,5% від імпорту ЄС. Такі показники вказують на величезні можливості для України збільшити свою частку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україна збільшує імпорт фруктів та ягід в ЄС