Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Що активно купувати українці під час «чорної п’ятниці»?
06 грудня 2017, 13:49 Друк

Чорна п’ятниця по-українськи побила рекорди: комерсанти порахували, що порівняно з минулим роком зросла динаміка продажів. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Особливо активно громадяни розбирали телевізори - утричі більше, ніж рік тому. Лідерами розпродажів стали й електронні девайси. Ноутбуків, планшетів та смартфонів придбали удвічі більше, ніж у доакційні дні.

Не скупилися українці на одяг та взуття. Як результат, кількість покупок і сума витрачених грошей виросли в Чорну п’ятницю вполовину.

Утім для декого шопінг перетворився на катастрофу. Особливо під час купівлі товарів онлайн. Деякі акційні речі розкуповували так швидко, що інформація на сайтах просто не встигала оновлюватися. Українці купували товари, яких на складах магазинів уже не було. Через це продавцям доводилося обдзвонювати покупців і пропонувати їм альтернативні товари.

Водночас журналісти виявили, що у деяких українських магазинах ціни на деякі товари цього дня навпаки зросли. Зокрема, на одяг мас-маркету (найчастіше давали знижку на переписаних цінниках); побутову техніку та гаджети (продавати ці товари дешевше, навіть розраховуючи на високий попит, ніхто не буде). 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Що активно купувати українці під час «чорної п’ятниці»?