Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для чигиринських АТОвців провели арт-терапію
07 грудня 2017, 09:52 Друк

1512638550 img 3660web6 грудня у Чигиринському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та воїнів АТО. Учасників семінару привітала з Днем Збройних Сил України директор Чигиринського районного центру зайнятості Корщунова Світлана Федорівна.

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської райради.

У рамках семінару була проведена арт-терапія, лікування мистецтвом, яку провела вчитель трудового навчання Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2» - Черноус Олена Борисівна, яка відмітила, що хвилювалась, бо працювала з такою шанованою аудиторією. Воїни АТО із задоволенням взяли в руки пензлики та почали створювати власне бачення Богданової Гори. Всі роботи зворушливі, адже створені власними руками та серцем. Зроблені з усім старанням, любов'ю, терпінням, необхідною увагою до безлічі деталей.

Даний захід дає змогу відійти від проблем нелегкого сьогодення, негативу та поринути у мистецький світ - відкриваючи свою душу, передаючи настрій. Свої роботи воїни передали учням Олени Борисівни, на знак вдячності за ті дитячі малюнки і обереги, які колись, в зоні АТО, отримували від них.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для чигиринських АТОвців провели арт-терапію