Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині провели сесію райради
06 грудня 2017, 12:04 Друк

1512568812 1.18-0145 грудня голова районної ради Валентина Алєксєєвець провела чергову 22 сесію районної ради. В роботі сесії прийняли участь депутат Черкаської обласної ради Павло Захарцев, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій та сільські голови району, представники засобів масової інформації та громадських організацій.     

Про це повідомляє прес-служба Чигиринської райради.

На початку сесії присутні вшанували пам'ять патріотів України, які віддали своє життя за європейський вибір, незалежність, за свободу та територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

Потім Валентина Іванівна спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Клименком з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів нагородили почесними грамотами Черкаської обласної ради, грамотами Чигиринської районної ради та Чигиринської районної державної адміністрації волонтерів Чигиринщини. Серед нагороджених педагогічні та учнівські колективи шкіл району, духовенство, підприємці та працівники соціальної сфери.

Також, напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні було нагороджено грамотами Черкаської обласної ради та грамотами Чигиринської районної ради найактивніших депутатів районної ради, депутатів обласної ради Сергія Гуру та Павла Захарцева, голів Трушівської та Галаганівської сільських рад та колектив Головківської сільської ради.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.     

Заслухали депутати звіт голови районної ради Валентини Алєксєєвець про свою діяльність за період з листопада 2016 по листопад 2017 року, а також звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2017 році та затвердили план роботи районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Серед наступних питань – затверджено районну Програму інформатизації сфери охорони здоров’я Чигиринського району на 2017-2020 роки, внесли депутати зміни до ряду програм, а саме: Програми вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2017 роки, Програми реформування системи надання адміністративних послуг у Чигиринському районі на 2016-2020 роки, районної комплексної Програми «Турбота» та доповнення до районної програми розвитку рибного господарства на 2017-2020 роки.

Заслухали депутати питання про хід виконання районної Програми розвитку галузі молочного скотарства Чигиринського району на 2011-2020 роки, по якому проінформував начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Щербина. 

В свою чергу начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко поінформував по питанню внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.     

Також народні обранці затвердили технічну документацію з грошової оцінки земельних ділянок, Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл та міста Чигиринського району та висновок про вартість майна районної комунальної власності.

Разом з тим, депутати прийняли ряд рішень, що стосуються управління майном районної комунальної власності. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині провели сесію райради