Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У НІКЗ "Чигирин" - нові надходження
06 грудня 2017, 09:06 Друк

Без названия9-10 листопада 2017р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася VI науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення». У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та музейні працівники, які представляли 18 історико-культурних заповідників, музейних закладів, науково-дослідних установ з різних куточків України, а також краєзнавці та студенти.

Учасники та гості конференції у своїх вітальних виступах побажали успішного розвитку НІКЗ «Чигирин» та натхненної праці його співробітникам. Разом з щирими побажаннями було передано і подарунки до фондів заповідника. Зокрема, місцевим краєзнавцем Потапенком Сергієм Федоровичем подаровано античну монету обол, 359-336 р.р. до н.е. ( Філіпп ІІ, Македонія), яка була випадково знайдена біля х. Вдовичине Чигиринського р-ну.

Цікавий подарунок, макет скіфської баби, передано заступником генерального директора по науковій роботі Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила» Пеньовою Ольгою Вікторівною.

Ляшко Юрій Юрійович, завідувач історичним музеєм Кам’янського державного історико-культурного заповідника подарував комплекс речей, пов’язаний з діяльністю Холодноярської організації у 20 р.р. ХХ століття.

Серію авторських плакатів Юрія Неросліка «Патріотичний плакат – молоді» передала Юрченко Анна Володимирівна, науковий співробітник Комунального закладу «Художньо-меморіальний музей І.Ю Репіна» (м.Чугуїв).

Старший науковий співробітник відділу археології Комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради, Кургіна-Коваленко Тамара Сергіївна передала світлину 1962 року з зображенням пам’ятника Б.Хмельницькому в Чигирині.

В найближчий час ці речі будуть обліковані до фондової збірки заповідника та займуть достойне місце в музейних експозиціях.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У НІКЗ "Чигирин" - нові надходження