Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Гройсман пообіцяв перерахувати пенсії для військових
13 грудня 2017, 10:58 Друк

101319Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що до 1 січня 2018 року можливо схвалити всі необхідні рішення на державному рівні для перерахунку пенсій для військовослужбовців. Про це він заявив під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"Я обіцяв, що після того, як ми ухвалимо й упровадимо солідарну пенсійну систему для українських пенсіонерів, наступним нашим кроком буде пропозиція щодо підвищення, осучаснення пенсій і зміни системи пенсійного забезпечення військових пенсіонерів. Ця обіцянка виконана. Ми приділили багато часу для того, щоби напрацювати пропозиції для нової системи пенсійного забезпечення для військовослужбовців. Сьогодні ми такі пропозиції передамо в Раду національної безпеки й оборони (РНБО)… де на рівні президента, Ради РНБО ми знайдемо остаточні рішення, які можуть бути ухвалені українським парламентом. І з 1 січня, я переконаний, що це можливо зробити, щоби українські військові пенсіонери отримували вже перерахунок пенсії", – сказав Гройсман.

Він пояснив, що пропозиції уряду передбачають "зміну пенсійної системи для 550 тисяч військових пенсіонерів".

"Ми наголошуємо, що бойові пенсії мають бути більшими, ніж звичайні пенсії військовослужбовців… Згідно з розрахунками, які я сьогодні маю, підвищення пенсій для військових пенсіонерів може бути може бути не менше (в середньому) ніж 1,5 тис. грн. Але зрозуміло, що бойові пенсії будуть в рази більші", – наголосив він.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Гройсман пообіцяв перерахувати пенсії для військових