Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За побиття товариша чигиринцеві присудили 8 років позбавлення волі
14 грудня 2017, 15:06 Друк

Без названияЧигиринцеві, який у квітні 2017 року в стані алкогольного сп’яніння завдав більше 10 ударів кулаками в область голови свого товариша, оголошено обвинувачення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Прокурором Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури у грудні 2017 року в Чигиринському районному суді підтримано публічне обвинувачення

відносно, раніше судимого, жителя м. Чигирин громадянина А., який в кінці квітня 2017 року після вживання спиртних напоїв з потерпілим (житель м. Чигирин громадянин Б.) перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завдав більше 10 ударів кулаками обох рук в область голови громадянина Б., від яких той упав і втратив свідомість, чим спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді травми голови з крововиливом над твердою мозковою оболонкою правої півкулі мозку, крововиливами в речовину головного мозку з його з давленням, забоєм головного мозку тяжкого ступеня, раною м’яких тканин голови, крововиливом повік лівого ока, що згідно висновку експерта відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як такі, що небезпечні для життя.

Під час досудового розслідування та судового розгляду громадянин А., з метою уникнення кримінальної відповідальності, вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, не визнавав та постійно чинив тиск висловлюючи погрози в адресу потерпілого та свідків.

Під час судового розгляду обвинувачення знайшло своє підтвердження, вина обвинуваченого доведена у повному обсязі, а тому суд погодився з позицією прокурора та визнав винним громадянина А. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За побиття товариша чигиринцеві присудили 8 років позбавлення волі