Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У чигиринській школі впроваджують програми LEGO Education
18 грудня 2017, 12:13 Друк

18977 8На заняття гуртка LEGO в інноваційну Чигиринську ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.Б.Хмельницького 13 грудня завітали гості, інформують у прес-службі Чигиринської РДА.

Голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець та її заступник Валерій Невгоденко, заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Микола Турик і голова постійної комісії районної ради з питань планування бюджету Армен Налбандян передали гуртківцям планшети з відповідним програмним забезпеченням, що були придбані за кошти районного бюджету. Гості освітнього закладу побачили, як школярі створюють реальні речі в матеріальному світі й отримують відповідні знання в процесі діяльності під керівництвом тренера Віталія Поповича.

Впровадження програм LEGO Education в освітньому закладі дає змогу покращити мотивацію учнів до отримання знань, зробити акцент на викладанні точних наук, покращити якість освіти в цілому.

Вихованці гуртка активно готуються до участі в регіональному фестивалі з робототехніки, який відбудеться 20 січня 2018 року в м.Черкаси.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У чигиринській школі впроваджують програми LEGO Education