Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

АМКУ оштрафував мобільного оператора на 21 млн грн
15 грудня 2017, 07:45 Друк

62503ef437708c13bca40d8e0fbd2e77b14b105fАнтимонопольний комітет України наклав штраф на ПрАТ “Київстар” у сумі 21 млн грн за поширення неправдивої інформації про посекундну тарифікацію. Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова АМКУ Юрій Терентьєв, передає УНН.

“Накладено штраф у розмірі 21 млн 307 тис. 597 грн”, — написав він.

Ю.Терентьєв розповів, що вчора АМКУ ухвалив рішення у справі проти відповідача ПрАТ “Київстар” про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації щодо умов тарифікації, що вводить в оману (порушення статті 15-1 ЗУ “Про захист від недобросовісної конкуренції”).

За його словами, оператор у своїй комунікації щодо умов тарифікації використовув три типи тверджень, у двох з яких зазначалось, що тарифікація “посекундна”. По факту, підкреслив він, це твердження неправдиве — вартість повної хвилини розмови списувалась в першу секунду розмови.

Ю.Терентьєв нагадав, що 18 вересня цього року було аналогічне рішення щодо ТОВ “Лайфсел”. На суб’єкта було накладено штраф у розмірі 19 млн 466 тис. 840 грн.

При цьому у наданій УНН позиції з боку Київстару вказано: "Київстар повідомляє, що претензії АМКУ не стосуються тарифікації голосових викликів, а виключно того, як компанія інформувала про це абонентів".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин АМКУ оштрафував мобільного оператора на 21 млн грн