Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині зменшилася кількість безробітних
10 січня 2018, 09:21 Друк

Без названияЗ початку 2017 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 86,9 тис. осіб, що на 6,8 тис. осіб менше, ніж у січні-листопаді минулого року. Про це інформують у відділі статистики та прогнозування Черкаського обласного Центру Зайнятості.

Роботодавці поінформували центри зайнятості області про наявність 36,2 тис. вакансій (на 2,4% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року). Протягом січня-листопада 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 34,2 тис. осіб, у тому числі 19,5 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 11,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 274 безробітних.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 45 осіб відкрили власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової і роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року 7,1 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 грудня 2017 року 11,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у листопаді 2017 року складав 2009 грн.

З початку 2017 року роботодавці повідомили державну службу зайнятості про заплановане масове вивільнення 5,3 тис. працівників, що на 31,1% менше, ніж у січні-листопаді 2016 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині зменшилася кількість безробітних